bayankuş’lara ilk merhaba

Hayat ağacının güçlü kolları arasında yaşayan gizemli Bayankuşlar içindir anlatacaklarım. Hepsi de, yaşadıklarım, yaşamak istediklerim, gördüklerim, farkına varabildiklerim ve hissettiklerimden ibarettir. Birazı da masal olursa da kimse şikayet etmez herhalde.

Benim bildiğim, güne başlarken bile geceyi aklından çıkartamaz Bayankuş. Gün yüzüne vurduğunda geceyi saklar saçlarının arasında, vazgeçemez ondan. Dolunay gecelerini bekler; sihrine inanır ayın; ışığıyla beslenir. Ay dolun geceleri ve ay dolun geceleri sevenleri sever. Ama günü, güneşi, yağmuru, bulutu, rüzgarı da sever. Günün lezzetini merak ederken yıldızların konumunu bilmek ister; yağmurun kokusunu duymak; bulutlarla dans etmek; rüzgarın deliliğini hissetmek ister.

Tamam, sihirli uyduyla arası iyidir ama gezegeninin gizemleriyle de ilgilidir. Uçsuz bucaksız okyanuslarını, yağmur ormanlarını, kayıp medeniyetlerini; sırlar,efsaneler ve keşiflerle dolu geçmişini ve teknoloji harikası geleceğini merak eder.

Ve eğer bu satırları okuyorsa da doğru yerdedir. Bilmeyi, duymayı, görmeyi istediği her şey tam da burada bayankus.com’dadır çünkü.

Ağacınızdan aşk ve huzur eksik olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir