Şirket Tanımı:

Global ekonomik krizin etkileri ile bir süre önce Türkiye’de de açılan şirketimiz, iş alanlarının tümünde faaliyet gösterme hırsı ile yanıp tutuşmaktadır. Özel yaşam kavramının kökünü kazımak vizyonu ve misyonunu sürdürülebilir hale getirmek hedefiyle yurtiçi ve yurtdışı kaynaklarını sürekli güncelleyen yapımız, akşam saat 18:00’dan sonraki ve Cumartesi & Pazar süper ikilisinin saat dilimlerini afiyetle yemek hevesindedir. (E zaten bünyemizde her iş günü 1 saat her şeyin en iyisini yiyor canım çalışanlarımız, ödeşiyoruz tabi.) Hem çalışanlarımız bu 1 saat içinde birbirlerine selam verme fırsatını da kolaylıkla yakalayabiliyorlar, ağızları doluyken konuşmayacak kadar görgülü olduklarından fazla fikir paylaşamıyorlar o ayrı. Fikir ve bilgi paylaştıkça zenginleşir tabi ama gerek yok zamanınız da olmadığı için size güzellik olsun diye burada zenginleşme planlarını da biz sizin yerinize yapıyoruz zaten.

Bir yandan sosyal sorumluluk projelerinin altına imza atarken diğer yandan işini sosyal hayatının önünde tutabilen tipleri istihdam ederek topluma psikolojisi zayıf, cüzdanı kabarık AVM’lerde ancak kısa vakitlerde para harcayabilen, eşya ile mutlu, alışveriş delileri kazandırarak tüketimi tetiklemekteyiz. Tüketimde başardıklarımız elbette ki bunlarla da sınırlı değil. Asla sigara içmediklerinden adımız gibi emin olduğumuz sağlıklı çalışanlarımızın sabır ve umut gibi hayal kırıklığına yol açabilmesi muhtemel adı üstünde insani (zararlı) hislerini de yılların bize kattığı tecrübelerin ışığında tüketmekteyiz.

İnovatifpasifdinlerkenduymayanhermasadatelefonolsa/da/çalışanlaraayukaçıkansestonuilehitap/ederken hanım ve bey kelimelerini kullanmayı ihmal etmeyerek saygının önemini bir kez daha kanıtlamayı başaran yöneticilerimizi organizasyonlarımızın her birinin başına getirerek tüm departmanlarımızda cirolara depar attırmaktayız.

Aranan nitelikler:

Tüm bu özelliklerimiz bizi faaliyet arenamızda 1 numara yapıyor bu sebeple;

  • Numara yapmayı bilen,
  • İç derinliği ile vakit kaybetmeyip, dış görünüşüne önem vererek hız kazandıran,
  • Arkadaşlık konusunda en az 1 yıl satış tecrübeli,
  • Ana dil seviyesinde yalan söyleyebilen, (ikinci dil tercih sebebidir)

Bir takım organizmalar aramaktayız.

 

görsel kaynağı: http://cookedart.deviantart.com/